Bezpieczeństwo w drodze do szkoły

KRYTICON KRYTICON KRYTICON

Temat: Zapewnienie bezpiecznej drogi do szkoły
..., wiec i zmniejsza się zagrożenie . Nie wiem jak wyglada teraz ul.Narutowicza i zabezpieczenie wykopów , bo jeszcze wczoraj nie były w ogóle zabezpieczone , nomoże jednak były , o ile zabezpieczeniem można nazwać taśmę biegnąca wzdłóż wykopu. Rozumiem , że teraz w Błoniu jest totalne bezkrólewie , ale o tragedię nie trudno , ktos w końcu odpowiada za ten bałagan . Moze Panowie : Ropiak Jasiński wezma się do roboty . Nasze dzieci nie sa bezpieczne w drodze do szkoły , a nie każdy rodzic może sam odwozic czy odprowadzać dziecko szkoły.
Źródło: blonie.pl/forum/viewtopic.php?t=547Temat: w odpowiedzi na pismo Policji w sprawie forum
...prewencyjny pt ,, Bezpieczna droga do szkoły" we wrześniu br spotkali się z uczniami i nauczycielami Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów mających swoje siedziby na terenie dzielnicy Krzyki. W pogadankach i prelekcjach uczestniczyło ponad 3200 dzieci i młodzieży w tym 2539 uczniów najmłodszych klas 0 - III ze Szkół Podstawowych oraz 584 uczniów klas I Gimnazjum. Podczas spotkań z najmłodszymi dziećmi przedstawiliśmy podstawowe zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły, oraz informacje na temat bezpiecznych form wypoczynku w czasie wolnym od nauki. W trakcie pogadanek zaprezentowano maskotkę ,, Komisarza Lwa". Z I klasami Gimnazjum zostało omówione zagadnienie odpowiedzialności prawnej osób nieletnich, sprawców czynów karalnych wobec Ustawy o Postępowaniu w Sprawach Nieletnich, Kodeksu Karnego, Kodeksu Wykroczeń oraz innych aktów prawnych....
Źródło: huby.wroclaw.pl/H0/viewtopic.php?t=117


Temat: Komunikacja miejska w Ustce
...bo tak samo myślą i robią nasi polityce. A cz my tego chcemy???? po pierwsze, to szkoly od dawna sa dla wszystkich i dotarcie nie jest zadnym problemem zapytam po raz kolejny, dlaczego za dowoz ma odpowiadac panstwo ? w imie czego ? Dlaczego sie tematem nie zainteresuje rady rodzicow ? rady szkoly ? czy przez to ze szlas do szkoly stala sie Ci jakas krzywda ? przynioslo Ci to ujme ? pozatym jako rodzic masz obowiazki, i jednym z nich jest zapewnienie dziecku bezpieczenstwa w drodze do szkoly i bezpieczny powrot, Ty, nie burmistrz czy radni miejscy. Oni moga w ramach srodkow na oswiate (?) pomoc, ale nie sadze by byli do tego zobowiazani.
Źródło: ustka.pl/forum2/viewtopic.php?t=3301


Temat: W co się ubrać na motocykl ... ?
zazu, tez nie jezdze do szkoly na moto mam blisko wiec na piechotke a na moto zawsze jezdze w jeansach bo poprostu nie mam spodni na moto...ale zapewne zmierzales do tego ze takie spodnie bylyby ci potrzebne zebys byl bezpieczny w drodze do szkoly/na balety/na randke itd a pozniej mogl je latwo sciagnac i nie wygladac jak "pajac" rozumiem ale dalej mysle ze nic takiego nie produkuja a napewno z niczym takim sie nie spotkalem...w takiej syt najlepiej chyba kupic ochraniacze i po jezdzie zdejmujesz i chowasz je do plecaka zalozmy i gitara... Ps. mniej wiecej to samo napisalismy w tym samym czasie (zeby nie bylo ze jakos glupio nabilem posta) xD
Źródło: 125.pl/viewtopic.php?t=6309


Copyright (c) 2009 KRYTICON KRYTICON KRYTICON | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.